1. Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy uczniów klas ósmych ze szkół podstawowych naszej Parafii pragnących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie organizacyjne w dolnym kościele.
  2. Po Mszy o 11.30 się spotkanie kółka różańcowego dzieci, natomiast po Mszy świętej o godzinie 18:00 zapraszamy na Krąg Biblijny dla studentów w sali akademickiej Nazaret.
  3. W poniedziałek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  4. W środę rozpoczynamy miesiąc maj. W naszej polskiej tradycji to miesiąc szczególnej modlitwy razem z Maryją. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej będzie odprawiane nabożeństwo majowe. Majowe młodzieżowo-studenckie: w każdy wtorek o 19:30 w dolnym kościele.
  5. W czwartek (2.05) jest Dzień Polonii i Dzień Flagi – niech na naszych domach, miejscach pracy nie zabraknie narodowych barw.
  6. W piątek (3.05), obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Głównej Patronki naszej Ojczyzny oraz Narodowe Święto Rocznicy Uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Msze będą odprawione według porządku niedzielnego. Ze względu na przypadającą uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    Tego dnia Ks. Arcybiskup o godz. 11.00 odprawi w katedrze Mszę św. w intencji Ojczyzny.
  7. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota. W I czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny i powołań. W pierwszą sobotę nabożeństwo wynagradzające o godz. 17.00.
  8. W następną niedzielę procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy o godz. 11.30.
  9. Pielgrzymka mężczyzn do Krypna wyruszy z Białostockiej Katedry w najbliższą sobotę (4.05) o godz. 8.00. Ukoronowaniem pątniczej wędrówki będzie uroczysta Msza św. w Krypnie o godz. 18.00. Zapisy będą organizowane na trasie.